EĞİTİM


Bütün Kelimeler ||| Herhangi Bir Kelime

EĞİTİM/SEMİNER // T.C. Ekonomi Bakanlığı Devlet Destekleri Eğitim Semineri
( 01 Mart 2018 Perşembe )

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda; DEİK ev sahipliğinde, T.C. Ekonomi Bakanlığı yetkilileri tarafından 7 Mart 2018 tarihinde DEİK İstanbul River Plaza'da "T.C. Ekonomi Bakanlığı Devlet Destekleri Eğitim Semineri" gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Aynı yazıda devamla toplantıda Bakanlık yetkilileri tarafından; 2015-9 sayılı Döviz Kazandırıcı Hizmet Sektörleri Markalaşma Destekleri Hakkında Karar, 2015-8 sayılı Döviz Kazandırıcı Hizmet Ticaretinin Desteklenmesi Hakkında Karar ve 2014/10 Sayılı Teknik Müşavirlik Hizmetlerine Sağlanacak Devlet Yardımları Hakkında Karar desteklerinin anlatılacağı belirtilmektedir.

Bu çerçevede bahse konu toplantı katılım bedeli DEİK üyesi kurum temsilcileri için 100 TL, DEİK üyesi olmayan kurum temsilcileri için 150 TL olarak belirlenmiş olup anılan toplantıya katılmayı arzu eden üyelerimizin https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/599/10490 web bağlantısı üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri ve ödeme dekontunu 5 Mart 2018 Pazartesi günü mesai bitimine kadar DEİK Sektörel İş Konseylerine ( sektorel@deik.org.tr ) iletmeleri beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Seminer Programına ulaşmak için tıklayınız