DUYURULAR

FUAR VE HEYET // İKİLİ GÖRÜŞMELER VE FİRMA ZİYARETLERİ ORGANİZASYONU İTALYA CARRARA
( 26 Nisan 2018 Perşembe )

İzmir İtalyan Ticaret Odasından (İİTO) alınan bir yazıda, 06 - 09 Haziran 2018 tarihlerinde Carrara’da gerçekleştirilecek Carrara 2 etkinliği kapsamında bir heyet düzenleneceği ifade edilmektedir.

Aynı yazıda, İİTO tarafından organize edilecek Heyet katılımının 10 firma ile sınırlandırılacağı ifade edilmiş ve başvuruların İzmir İtalyan Ticaret Odası’na ulaşma sırasının da göz önüne alınarak IMM Carrara tarafından değerlendirileceği ve değerlendirme sonuçlarının yine İzmir İtalyan Ticaret Odası tarafından başvuru sahiplerine yazılı olarak iletileceği belirtilmektedir.

Organizasyona katılım ücreti İzmir İtalyan Ticaret Odası üyeliği dahil 250 Euro (Üye olan firmaların katılım ücreti ise 50 Euro) olduğu ifade edilmekte olup, başvurmak isteyen firmaların, aşağıdaki linkte bulunan başvuru formunu bilgisayar ortamında İngilizce olarak doldurarak en geç 27 Nisan 2018 Cuma günü saat: 18:00’e kadar İtalyan Ticaret Odasına iletmeleri gerekmektedir.

Organizasyon ile ilgili ayrıntılı bilgi http://carraramarmotec.com/language/en/ web sitesinde yer almakta olup, heyet programı aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır.

Bilgilerine sunulur.

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yardımcısı

Heyet Programına Ulaşmak İçin Lütfen Tıklayınız.


Ayrıntılı Bilgi İçin: Tanju Kahraman