DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Euroshoes Moskova Şubat 2020 Fuarı
( 29 Ocak 2020 Çarşamba )


Sayın Üyemiz;

 

Ülkemiz için önemli hedef pazarlarımızdan olan Rusya/Moskova’da, 25-28 Şubat 2020’de düzenlenecek “Euro Shoes Premiere Collection Moscow” fuarına yönelik Ege Deri ve Deri Mamulleri İhracatçıları Birliğimizce “EKS fuarcılık” ile birlikte ayakkabı, saraciye ve konfeksiyon sektörlerine yönelik olarak milli katılım organizasyonu planlanmaktadır.

Önümüzdeki dönemde mevcut ihracatımızın artması için önemli bir fırsat olarak görülen ve yılda iki defa düzenlenen fuarın söz konusu pazarda genişlemek, yeni müşterilerle bir araya gelmek isteyen ihracatçılarımız için önem arz ettiği düşünülmektedir.

Moskova-Sokolniki Fuar Merkezinde gerçekleştirilecek fuarın katılım bedeli nakliye hariç 280 Avro olarak belirlenmiştir. Katılım bedeline stant kirası, aydınlatma giderleri, internet bağlantısı, fuar alanında verilecek ikramlar ile reklam ve tanıtım giderleri dahildir. Fuara ilişkin resmi başvurular Ticaret Bakanlığı nezdinde yapılmış olup, fuarın m2 destek fiyatı 1.593 TL olarak açıklanmıştır.

Söz konusu fuar için talep toplama çalışmaları devam etmekte olup ilgilenen firmaların en geç 3 Şubat 2020 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar aşağıda iletilen ön başvuru linkini doldurması gerekmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Vekili

Başvuru Linki

 

Ayrıntılı Bilgi İçin: Mert Çakır