DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Türkiye – Azerbaycan Tarım Forumu
( 05 Aralık 2018 Çarşamba )

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda; Türkiye - Azerbaycan İş Konseyi organizasyonunda, Tarım ve Orman Bakanı Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ'nin Azerbaycan'a resmi ziyareti çerçevesinde 9-11 Aralık 2018 tarihleri arasında Bakü'ye özel sektör heyet ziyareti ve Türkiye - Azerbaycan Tarım Forumu düzenleneceği ifade edilmektedir.

Yazıda devamla, söz konusu ziyaret çerçevesinde Bakü'de 10 Aralık 2018 tarihinde Dr. Bekir PAKDEMİRLİ'nin onur konuğu olarak açılış konuşması yapacağı International AgTech and Green Energy Forumu'na özel sektör heyetinin katılımı, 11 Aralık 2018 tarihinde ise DEİK ve Azerbaycan'da İhracat ve Yatırımların Teşviki Fonu (Azpromo) işbirliğinde Sayın PAKDEMİRLİ, Azerbaycan Tarım Bakanı İnam KERİMOV ve Azerbaycan Ekonomi Bakanı Şahin MUSTAFAYEV'in teşrifleri ile düzenlenecek Türkiye – Azerbaycan Tarım Forumu ve sektör temsilcileri arasında ikili iş görüşmelerinin organize edilmesinin planlandığı belirtilmektedir.

Bu bağlamda, anılan ziyarete katılmayı arzu eden üyelerimizin 7 Aralık 2018, Cuma günü mesai bitimine kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/816/11913  adresli internet bağlantısındaki katılım formunu eksiksiz olarak doldurmaları beklenmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter