DUYURULAR

WEBİNAR // Dijital Forum:Endüstri 4.0'ın Geleceği
( 09 Ekim 2020 Cuma )

Ege Demir ve Demirdışı Metaller İhracatçıları Birliği organizasyonu; Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisi katkıları ile Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası, Bayern International ve Bavyera Ekonomi Bakanlığı işbirliğinde dijital ortamda Türk ihracatçı firmalar ve kurum temsilcileri ile Alman firma ve kurum yetkililerinin katılımları ile dijital ortamda 13 Ekim 2020 tarihinde “Dijital Forum:Endüstri 4.0’ın Geleceği” etkinliği düzenlenecektir.

Ticaret Bakanlığımızca belirlenen 2023 ihracat hedeflerinin gerçekleştirilmesi stratejisi çerçevesinde, küresel piyasalarda daralma yaşanan bu günlerde firmalara rekabet avantajı sağlayacak endüstri 4.0 konusunda hem Türkiye’de hem de Almanya’da son yıllarda yaşanan gelişmeler ve yeni uygulamalar hakkında firmalarımızın bilgilendirilmesi hedeflemektedir.

“Dijital Forum:Endüstri 4.0’ın Geleceği” programı ekte sunulmakta olup; etkinliğe katılım için aşağıda yer alan bağlantı aracılığı ile kayıt yaptırılması gerekmektedir. Etkinliğe katılım ücretsiz olup, katılım için bağlantı etkinlikten 1 gün önce katılımcılar ile paylaşılacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter Yardımcısı

Etkinliğe kaydolmak için lütfen tıklayınız.

Ek: Dijital Forum Programı (1 sayfa)

Ayrıntılı Bilgi İçin: Eda Biricik

-- Forum Programı_00011205.pdf