DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Türkiye-ECOWAS Ekonomi ve İş Forumu
( 07 Şubat 2018 Çarşamba )

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda; T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonunda, DEİK ve ECOWAS arasındaki İşbirliği Anlaşması kapsamında; 22-23 Şubat 2017 tarihleri arasında Hilton İstanbul Bomonti Otel ve Kongre Merkezi'nde "Türkiye-ECOWAS Ekonomi ve İş Forumu" gerçekleştirileceği ifade edilmektedir.

Aynı yazıda devamla, T.C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, DEİK Başkanı Nail Olpak ve ECOVVAS Komisyonu Başkanı Marcel A. De Souza'nın yanı sıra ECOWAS üyesi ülkelerden Bakanların konuşmacı olarak yer alacağı etkinlik kapsamında "Türkiye ile ECOWAS üyesi ülkeler arasındaki ekonomik ortaklığın derinleştirilmesi" ana teması ile karşılıklı ticari ve yatırım fırsatlarının değerlendirileceği paneller ve ikili iş görüşmelerinin düzenleneceği belirtilmektedir.

Anılan etkinliğe ilişkin taslak program ve katılım koşullarına www.tebforum.org  web adresinden ulaşılabilecek olup etkinlik katılım bedeli DEİK üyesi firmalar için 375 TL, DEİK üyesi olmayan firmalar için 475 TL olarak belirtilmektedir.

Bilgilerinize sunulur.

İ.Cumhur İŞBIRAKMAZ
Genel Sekreter

Sponsorluk dosyasına ulaşmak için tıklayınız

 

Detaylı Bilgi için:
E-posta: africa@deik.org.tr
Tel: 0212 339 50 70/26/61

Sponsorluk için İletişim:
E-posta: africa@deik.org.tr , kurumsaliletisim@deik.org.tr