DUYURULAR

FUAR VE HEYET // Türkiye-Rusya İş Konseyi XIX. Ortak Toplantısı
( 06 Kasım 2017 Pazartesi )

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’ndan (DEİK) alınan bir yazıda, bu yıl 19uncusu yapılacak Türkiye-Rusya ve Rusya-Türkiye İş Konseyleri Ortak Toplantılarının 30 Kasım 2017 tarihinde Rusya Federasyonu'nun Voronej şehrinde düzenleneceği ifade edilmektedir.

Bu bağlamda, bağlantıda sunulan taslak program çerçevesinde düzenlenecek olan Voronej ziyaretine katılmayı arzu eden üyelerimizin en geç 15 Kasım 2017 Çarşamba günü, saat 18:00'a kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/519/9385 adresli internet bağlantısı üzerinden kayıt yaptırmaları; İstanbul - Voronej - İstanbul uçak biletleri, Voronej'de 3 gece konaklama, havaalanı ve şehir içi transferler, rehber tercüman hizmetleri ve diğer organizasyon giderlerinin dahil olduğu katılım bedeli avans tutarını kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları beklenmektedir.

Söz konusu etkinliğe kendi imkânları ile katılmayı arzu eden firma temsilcilerinin ise https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/520/9385  adresli internet bağlantısından kayıt yaptırmaları mümkün olup; her iki katılım şeklinde Rusya'ya giriş için iş vizesi katılımcılar tarafından münferit olarak temin edilecektir. Rusya Federasyonu'na giriş vizesi işlemleri hakkında detaylı bilgiye http://www.vhs-turkey.com/ adresli bağlantıdan ulaşılabilmektedir. Vize işlemlerin hızlandırılması amacıyla, kayıt formunda iş vizesine ihtiyacı olduğunu belirten katılımcıların isimleri Rusya'daki makamlara bildirilerek karşı taraftan davet yazıları talep edilecek olup, ilgili yazılar Rusya Federasyonu Ankara Büyükelçiliği ve İstanbul Başkonsolosluğu’na DEİK tarafından iletilecektir.

Bilgilerinize sunulur.

Çiğdem ÖNSAL
Genel Sekreter V.

Taslak programa ulaşmak için tıklayınız
Voronej bölge tanıtım sunumuna ulaşmak için tıklayınız
Voronej tarım sektörü tanıtımına ulaşmak için tıklayınız